Jak zainstalować Windows 7 – Instrukcja instalacji systemu Microsoft Windows 7

Autor: Mateusz Ryndak. Data: . Kategoria: Porady komputerowe, Windows, Windows 7.

Microsoft Windows 7 to aktualnie najlepszy i najnowszy system operacyjny wydany przez Microsoft. Poniżej prezentujemy poradnik jak dokonać instalacji Windows 7 wraz z odpowiednim podziałem dysku na partycje. Poradnik napisany został w formie instrukcji krok po kroku, wraz z dołączonymi zdjęciami z instalacji i materiałem wideo.

Przed przystąpieniem do instalacji zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo. Niniejsze nagranie przedstawia kolejne etapy instalacji systemu Windows 7.

1. Uruchamiamy komputer, a następnie do napędu DVD wkładamy płytę z systemem Windows 7

2. Po chwili instalator systemu Windows 7 powinien zostać uruchomiony. Jeśli tak się nie stanie to najprawdopodobniej będziemy musieć zmienić kolejność napędów czytanych przez komputer w BIOS’ie – o tym, jak to zrobić można dowiedzieć się z naszego poradnika: Zmiana kolejności napędów w BIOS.

3. Ustawiamy kolejno język, format daty i czasu, oraz rodzaj klawiatury. Domyślnie instalator wczyta odpowiednie ustawienia regionalne. Następnie klikamy Dalej.

4. W tym kroku wybieramy opcje Zainstaluj teraz.

5. Po chwili na ekranie zobaczymy zasady użytkowania systemu Windows. Po zapoznaniu się z nimi, zaznaczamy opcje Akceptuj postanowienia licencyjne i klikamy w przycisk Dalej.

6. Wybierzmy typ instalacji. Jeśli nie chcemy dokonać aktualizacji zainstalowanego systemu na naszym komputerze, tylko od nowa zainstalować system wybierzmy opcje Niestandardowa (zaawansowane).

7. Dokonamy teraz podziału dysku na partycje (dyski, które będą widoczne w Mój komputer po zakończeniu instalacji). Aby ukazać jak podzielić dysk na kilka partycji użyliśmy do tego celu dysku o pojemności 106,6 GB. Będziemy chcieć podzielić ten dysk na 3 partycje.

a) klikamy w Opcje dysku (zaawansowane)

b) Teraz utworzymy dysk (partycję), na którym zainstalujemy system Windows. W tym celu klikamy w Dysk 0 – nieprzydzielone miejsce, a następnie w Nowy.

c) W polu rozmiar ustawiamy wielkość naszego dysku (partycji). Polecamy przeznaczyć na dysk systemowy nie mniej niż 40 GB (~41 000 MB) powierzchni dyskowej. Następnie klikamy w Zastosuj.

d) Zostanie nam wyświetlony komunikat z informacją o tym, że system utworzy sobie dodatkową partycję na, której zapisze pliki systemowe. Klikamy OK.

e) Mamy już partycję pod system operacyjny (Dysk 0 – Partycja 2). Utworzymy teraz drugą partycję na np. programy.

f) Klikamy w Dysk 0 – nieprzydzielone miejsce, a następnie Nowy.

g) Podobnie jak w punkcie c ustawiamy rozmiar partycji i klikamy w Zastosuj – stworzyliśmy drugi dysk (partycje). W celu utworzenie 3 dysku (partycji) postępujemy analogicznie jak w punktach f i g.

h) Dokonaliśmy operacji partycjonowania dysku. Teraz wskażemy instalatorowi dysk na którym ma zainstalować Windows 7. Na nasz system operacyjny przeznaczyliśmy na początku Dysk 0 – Partycja 2 o pojemności 58,7 GB (pierwsza przez nas utworzona partycja). Klikamy na Dysk 0 – Partycja 2 a następnie w Dalej.

8. Instalator skopiuje odpowiednie pliki z płyty instalacyjnej Windows 7. Komputer może zostać ponownie uruchomiony kilka razy (zwykle 2 razy). Proces ten trwa około 15-30 minut.

9. Po zakończeniu kopiowania plików przez instalator zostaniemy poproszeni o podanie nazwy administratora systemu, oraz nazwy komputera. Po podaniu nazwy użytkownika instalator zaproponuje nam nazwę komputera – jeśli nazwa ta nam nie odpowiada możemy ją zmienić. Po uzupełnieniu tych pól klikamy w Dalej.

10. Instalator proponuje nam ustawienie hasła dla konta administratora, które przed chwilą utworzyliśmy. Zalecamy ustawienie hasła i wypełnienie odpowiednich pól. Jeśli nie chcemy ustawiać hasła wystarczy kliknąć w Dalej.

11. Wpisujemy teraz klucz produktu – klucz ten znajdziemy na naklejce na obudowie komputera, lub we wnętrzu pudełka z systemem Windows 7. Podanie klucza w tym kroku nie jest obowiązkowe. Bez podania klucza będziemy mogli korzystać z komputera przez okres 30 dni, po tym czasie będziemy musieć dokonać aktywacji systemu. Klikamy w Dalej.

12. W tym kroku możemy zdecydować czy chcemy, aby nasz Windows 7 był automatycznie aktualizowany. Zalecamy wybranie pierwszej opcji – Użyj ustawień zalecanych. W ten sposób nasz komputer będzie sam się aktualizował, co zapewni naszym danym większe bezpieczeństwo i lepszą wydajność naszego komputera.

13. Ustawiamy odpowiednią datę, godzinę, oraz strefę czasową. Następnie klikamy w Dalej.

14. Jeśli mamy podłączony internet do komputera, zostaniemy poproszeni o wybór naszej lokalizacji. Odpowiednie wskazanie z jaka siecią się łączymy sprawi, że system sam dobierze optymalne ustawienia sieci, które zapewnią bezpieczeństwo naszych danych i stabilność połączenia z siecią. Jeśli nasz komputer nie jest teraz podłączony do internetu – nie zobaczymy tej informacji.

15. To już wszystko, po chwili zobaczymy ekran pulpitu z nowo zainstalowanym systemem Microsoft Windows 7.

 
Twojej uwadze polecamy także:
Jak zainstalować Windows 8, 7 z pendrive USB
Poradnik prezentuje najprostszy sposób przygotowania bootowalnego pendrive z systemem Windows. Korzystając z poniższej instrukcji będą mogli Państwo zainstalować system Microsoft Windows 8, lub Microsoft Windows 7 z dysku USB. Instalacja z dysku ...
Czytaj... »
Microsoft udostępnił Internet Explorer 11 dla Windows 7
Przeglądarka Internet Explorer 11 w wersji Release Preview została dziś udostępniona użytkownikom Windows 7. Użytkownicy Windows 8 otrzymają ją w dniu premiery Windows 8.1. W czerwcu przeglądarka w wersji IE11 została ...
Czytaj... »
Internet Explorer 10 dla użytkowników Windows 7
Microsoft udostępnił użytkownikom Windows 7 najnowszą wersję przeglądarki internetowej Internet Explorer 10. Jak wynika z badań przeprowadzanych przez New Relic, Tom’s Hardware i Strangeloop Networks w porównaniu z IE9, wersja IE10 zwiększa ...
Czytaj... »
MSI przedstawia Wind Top AP2021 All-in-One PC dla biznesu!
,Nowoczesny wygląd i szeroki wachlarz funkcji dostosowanych specjalnie do odbiorców biznesowych? To nowy pomysł MSI na komputer All-in-One. Wiodący producent dotykowych rozwiązań dla biznesu prezentuje swoją najnowszą konstrukcję – WindTop ...
Czytaj... »
Jak zainstalować Ubuntu? – Instrukcja instalacji Ubuntu 12.10
Ubuntu to doskonały system na rozpoczęcie Twojej przygody z systemami Linux. Najnowsza wersja Ubuntu 12.10 posiada wielu zwolenników, którzy twierdzą, że jest on potocznie mówiąc lepszy, wygodniejszy w użytku i daje ...
Czytaj... »
Nowy ultrabook Lenovo – ThinkPad T430u
Na polskim rynku pojawił się kolejny biznesowy ultrabook Lenovo — ThinkPad T430u. Sprzęt ma płaską i lekką konstrukcję spotykaną w ultrabookach konsumenckich, ale wyróżnia się biznesową wydajnością i bardzo atrakcyjną ...
Czytaj... »
Jak zainstalować Microsoft Windows 8 – instrukcja instalacji krok po kroku
Microsoft Windows 8 to następca systemu operacyjnego Microsoft Windows 7, stworzonego przez firmę Microsoft. System ten wyróżnia min. nowy interfejs Metro dedykowany ekranom dotykowym, jak i rozbudowa Eksploratora systemu Windows. ...
Czytaj... »
Nowy system operacyjny od Mozilli
Mozilla już od dawna pracuje nad własnym, mobilnym systemem operacyjnym - Firefox OS. Jak dotąd jednak prawie nikt nie widział go w akcji. Firma, chcąc to zmienić udostępniła dla wszystkich ...
Czytaj... »
Windows 8 za 45 zł dla wszystkich, którzy kupią laptopa do 31 stycznia 2013r.
Jedną z najbardziej oczekiwanych premier softwarowych tego roku jest bez wątpienia premiera nowego systemu Windows 8. Ósma odsłona systemu z okienkami z dodatkiem kafelek Metro będzie miała miejsce jesienią tego roku. Microsoft ...
Czytaj... »
Microsoft udostępnił SkyDrive dla Windows!
Długo oczekiwana aplikacja SkyDrive od Microsoftu jest już dostępna dla użytkowników systemów Windows 7 i Windows 8. Nowy SkyDrive wprawdzie pojawił się ze sporym opóźnieniem, gdyż odsłona tej aplikacji była ...
Czytaj... »
Jak zainstalować Windows 8, 7 z pendrive USB
Microsoft udostępnił Internet Explorer 11 dla Windows 7
Internet Explorer 10 dla użytkowników Windows 7
MSI przedstawia Wind Top AP2021 All-in-One PC dla
Jak zainstalować Ubuntu? – Instrukcja instalacji Ubuntu 12.10
Nowy ultrabook Lenovo – ThinkPad T430u
Jak zainstalować Microsoft Windows 8 – instrukcja instalacji
Nowy system operacyjny od Mozilli
Windows 8 za 45 zł dla wszystkich, którzy
Microsoft udostępnił SkyDrive dla Windows!

Tags: ,

Trackback from your site.

 • Dsadad

  kurwa nie umiem :P

 • Glowacz Rysiek

  Dzięki wielkie za info.
  Pozdrawia Rychu

 • Cwancyk815

  A jak ja mam Krok 7 to juz mam 3 partycje i nei moge zmienic czemu?!

 • Effect

  A jak chcę Win 7 a mam XP to muszę jakoś odinstalowac XP? I jak będę miał pirata win 7 to kliknąc zeby mi się aktualizował?

  • szymcho

   Tu masz odpowiedź: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/help/upgrading-from-windows-xp-to-windows-7

 • patryk

  Czesc co jesli nie mam win7 na dvd a na kompie sciagniety ? 

 • BlackStar95

  A czy do zainstalowania systemu potrzebne jest połączenie z internetem czy nie? Bo kiedyś próbowałem z bez internetu to przy kończeniu instalacji były z tym problemy.Proszę o odpowiedź…

 • piotr

  Najjjlepsza stronka z opisem jaką znalazłem  krok po kroku  a przy mojej wiedzy  to ważne . Wszystkie fora do jedna wielka ściema traktują ludzi jak debili a są tacy którzy po prostu się nie znają i mają do tego pełne prawo. Polecam bardzo, bardzo. Pozdrawiam i bardzo dziękuje.

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Jaskot Patryk

  ooo to łatwe sam to robilem ale nie w win 7 tylko w win vista

 • Bodzik2302

  Witam, czy jak robię reinstalację systemu to dysk się sam sformatuje?

 • Bodzik2302

  Nie mogę przeinstalować systemu, cały czas wyskakuje restart przy rozpakowywaniu plików i za każdym razem instalacja rozpoczyna się od nowa.

 • http://www.facebook.com/sylwester.kaczmarek.90 Sylwester Kaczmarek

  nie chce mi
  się zainstalować

 • DJ Kosa

  Ja mam Problem, ponieważ dochodzi do momentu wybrania języka i nagle wyskakuje mi niebieski ekran i błędy i tak za każdym razem to samo, Inne systemy np. Win Vista czy Xp bez problemu się instalują, tylko jest problem z 7, Próbowałem nawet z innych płyt i nic :/

Ostatnie komenatarze

Marcys

|

Bo jest inaczej opisane: Komputer -> Panel sterowania -> Sieć i Internet -> Centrum sieci i udostępniania -> Zmień ustawienia karty sieciowej

imie

|

jaki ty kurwa madry jestes

lukasz1991

|

Jeżeli chodzi o oglądanie tv w Internecie to serwis : http://pl.e-screen.tv/ tym się zajmuje.
Bardzo dużo kanałów, jakość też dobra. Można także oglądać w jakości HD.

Ostatnio na forum

Szukam Pozycjonera(1)
Kategoria: Praca, Zlecenia Autor: rankit.pl
Data: 3-Jun-14 8:32PM
Netbook - którego wybrać(1)
Kategoria: Laptopy i Netbooki Autor: Burszynek
Data: 6-Mar-14 10:45AM
Odzyskiwanie Zdjęć(0)
Kategoria: Obraz i grafika Autor: Burszynek
Data: 4-Mar-14 2:04PM
Midek(0)
Kategoria: Sprzęt sieciowy Autor: bica100
Data: 4-Feb-14 9:05AM